Diskusijos

Čia galite diskutuoti ir klausti su žindymu susijusiomis temomis. Visi atsakymai dalyvauja Žindymo Patarėjų KONKURSE
Prisijungęs naudotojas: Svečias Prisijungti Užsiregistruoti Nariai
Please consider registering


Pamiršote slaptažodį??

Ieškoti forumuose:


 


Wildcard naudojimas:
*    atitinka ivairaus ilgio raidžių kombinaciją
%    atitinkantys tiksliai vieną raidę

Žymų Nėra
NaudotojasĮrašas

3:07 am
vasario 9, 2011


Asta

Narys

įrašai29

Laba diena gerb. gyditojau,

 

Musu mergaitei siuo metu 5 men ir 1 savaite. Arteja metas kai turetumem ivedineti papildoma maista. Jusu knygoje apie papildoma maista skaiciau jau du kartus,  taciau vistiek kyla daugybe klausimu, esu pasimetusi ir noriu paprasyti Jusu pagalbos atsakyti i kilusius klausimus, nes Jumis pasitikiu ir gerbiu Jus uz puikia knyga, nuosirzius patarimus, uz si foruma ir Jusu tikra atsidavima darbui!

1. Pagal Jusu knyga ir PSO rekomendacijas reikia pradeti papildoma maista ivedineti nuo 6 men. Taciau jau nuo 6 men mazeja gelezis, o juk pradeti reikia nuo vienos darzoves 5 -7 dienas, po to prideti kitos ir t.t vadinasi apie menesi laiko mes itraukinejam tik naujas darzoves, ar taip?

2. Vadinasi mesyte prideti prie darzoviu  tik mazdaug po menesio apie 7 men., taip? Taciau ar tai ne pervelai jei gelezies ima mazeti  jau nuo 6 men.? 

Dvi gyditojos itikineja mus neatidelioti ir pradeti damaitinti jau dabar po truputi. Taciau siuo klausimu noriu Jusu nuomones, nes Jumis pasitiliu labiau Smile Ar tikrai vertetu jau dabar pradeti po sausteli damaitinti? 

3. Siuo metu mergyte viduriuoja jau 3 savaite ( rudai po nakties ir zaliai dienos metu ). Pradzioja maneme, kad tai virusas nes pati kosejau, po to slogavau ir galop mergyte pradejo sluoguoti nuo manes, taciau man praejo per kelias dienas, mergytei sloga tesesi apie savaite, taciau viskas baigesi isskyrus jos viduriavimas. Sunerimau kodel taip ilgai nepraeina. Dabar pradejom duoti geruju bakteriju ir lauksim pagerejimo, todel manau itraukti papildomo maisto butu nelaikas. Kaip manote Jus? Ir ka manote del sio uzsitesusio viduriavimo? ( Maitinu tik savo pienuku ).

Viena gyditoja patare virti ryziu klijuka ir pradeti duot po sauksteli? Kita gyditoja patare isvirti miskinio sidabrazoles saknies arbatos ir duoti po sausteli 4 kartus. Ka Jus manote ir ka patartumete? Priedo to dar labai isgazdino, kad tai rimta o mes per ilgai laukeme Frown Taciau mergyte puikios formos, linksma, miega 12 -13 valandu nakties metu tik prabunda uzvalgytSmile Nakti neviduriuoja, tik diena kai prabunda ir prasideda.

 

4. Pradejus damaitinti po sauksteli, po kiek ml didinti ? Ir kelis kartus per diena? Kokia turetu buti ta didinimo skale?

5. Ar po to kai pamaitinu savo pienuku? Nes daug kur raso kad pries. Taciau musu mergyte yra megeja daugiau valgyti nakies metu, o diena maziau ir ilgesniais tarpais, Ar taip buna ar tai normalu? Todel bijau kad jei diena pripildysiu skranduka papildomu maistu ji dar maziau nores mano pienuko. Kaip Jus manote? Ka patartumet.

6.Del papildomu skysciu, kada reiktu pradeti duoti ir po kiek? Ar mano pienuko neuztenka? Taip pat skaiciau kad duodant mesyte nereiktu duoti mamos pieno nei pries nei po nes sumazins gelezies pasisavinima, geriau guoti arbateles, ar tai tiesa?

Be ramuneliu arbatos kokios arbatos dar tinka?

7. Ar galima duoti gerti is puoduko su snapeliu skirto kudykiams nuo 6 men ? Ar galima duoti ir mamos piena is tokio puoduko? Nes tenka dirbti keles dienas per savaite, todel iki siol pamaitindavo vyras is buteliuko, nes is puodelio ar saukstelio butu per sudetinga jamSmile Taciau dabar gal galetu duoti mano pieneli is tokio puoduko su snapeliu tais kartais kai manes nera. Kaip Jus patartumete?

 

8. Na ir dar vienas klausimas. Jus knygoje patariate pradeti nuo darzoviu. Mes taip ir ketinome daryti. Taciau  viena gyditoja sako, kad dabar ne metas pradeti nuo darzoviu, nes ju svieziu nera, todel geriau nuo kruopu? Kaip Jus manote? Bet juk svieziu darzoviu dar nebus kelis menesius, tai vaikas negali taip ir likti ju neragaves iki 9 menesiu ???

Na o jai apie kruopas. Ar galim pirkti ir gaminti mums suaugusiems skirtas pvz. organines kruopas? Ar butinai vaikams skirtas Hipp ir kitu kompaniju? As asmeniskai jais nepasitikiu ir esu ant ju pikta uz ju kisamas reklamas kokie nuostabus yra ju misiniai ir konservuotas maistas!!! Be to kad konservuotas yra sveikesnis, nes perdirbimo budu sunaikinami vaisius ir darzoves pazeide tasos, chemija ir t.t. Bet man kazkodel jais sunku tiketi!

 

Labai lauksiu Jusu atsakymo, nuomones ir patarimu! Isanksto Jums labai dekoju uz Jusu skirta laika mums!

Tikiuosi mano klausimai ir Jusu atsakymai pades ir kitoms mamytes.

Taip pat zinoma butu smagu sulaukti ir kitu mamyciu nuomoniu, patarimu. Pasidalinkite savo patirtimi Smile

 

 

 

2:33 am
vasario 16, 2011


Asta

Narys

įrašai29

Laba diena gerb. gyditojau,

 

Nesulaukiam Jusu atsakymo, gal per daug klausimu mes cia Jums priraseme???Confused 

9:28 pm
vasario 16, 2011


Kazimieras Vitkauskas

Administravimas

įrašai921

Pranešimas redaguotas 7:41 pm – vasario 16, 2011 Kazimieras Vitkauskas


Miela Asta,


raštų “ilgoms paklodėms” net ir vien tik atidžiai perskaityti reikia atrasti laiko, o ką jau bekalbėti apie greitą atsakymą iškart į 8 klausimus 😉 O ką Jūs pati rinktumėtės, “sutaupiusi” valandėlę ar kažkiek minučių, tarp visų kitų neatidėliotinų darbų: atsakytumėte į vieną du tris trumpus konkrečius, kuriuos išties reikia spręsti jau šiandien, ar anuos paliktumėte laukti kelias dienas, bet pirmiausia ilgai ruoštumėte atsakymą 5 mėnesių ir 1 savaitės kūdikio mamai apie papildomą maitinimą, kurį reikės pradėti nuo 6 mėnesių amžiaus, taigi tik už trijų savaičių?

1. Pagal Jusu knyga ir PSO rekomendacijas reikia pradeti papildoma maista ivedineti nuo 6 men. Taciau jau nuo 6 men mazeja gelezis, o juk pradeti reikia nuo vienos darzoves 5 -7 dienas, po to prideti kitos ir t.t vadinasi apie menesi laiko mes itraukinejam tik naujas darzoves, ar taip?

… Taip, pirmasis papildomo maitinimo mėnuo skirtas kūdikio susipažinimui su daržovėmis, įsitikinimui, jog jas, įvedamas etapiškai viena po kitos, kūdikis gerai toleruoja (virškina ir įsisavina) ir nei viena iš jų nesukelia alergijos pasireiškimo. Jeigu niekas šeimoje tokios alergijos neturėjęs, užtenka trumpesnio laiko, negu tuo atveju, kai šeimoje yra/buvo alergiškų žmonių.

2. Vadinasi mesyte prideti prie darzoviu tik mazdaug po menesio apie 7 men., taip? Taciau ar tai ne pervelai jei gelezies ima mazeti jau nuo 6 men.?

Taip rekomenduoja PSO. Turima mintyje, jog 6 mėnesių amžiaus pradėtos įvesti košės duodamos pradedant labai mažomis porcijomis, kurios ir toliau didėja labai pamažu. Todėl to mėnesio pabaigoje tesudaro tik maždaug šeštadalį kūdikio suvalgomo maisto. Taigi visas kitas maistas tebėra motinos pienas, kuriame esanti geležis įsisavinama geriausiai. …

Dvi gyditojos itikineja mus neatidelioti ir pradeti damaitinti jau dabar po truputi. Taciau siuo klausimu noriu Jusu nuomones, nes Jumis pasitiliu labiau Ar tikrai vertetu jau dabar pradeti po sausteli damaitinti?

Ačiū už pasitikėjimą. Aš pats irgi tik pasitikiu tik žmonijos patirtimi ir mokslu, o būtent jais remdamasi PSO rekomenduoja kūdikis vien tik motinos pienu (ir niekuo ir nei kiek daugiau) maitinti iki maždaug 6 mėnesių amžiaus. Tas amžius tinkamu laikomas ne viendėl to, jog tyrimais nustatyta, jog iki tol viskuo, ko reikia kūdikio normaliam augimui ir vystymuisi, aprūpina motinos pienas, o dar ir todėl, jog maždaug tuo laiku pastebimi ir išoriniai subrendimo pradėti valgyti tirštą maistą požymiai: išdygsta pirmieji dantys ir kūdikis išmoksta savarankiškai (neprilaikomas) sėdėti.

3. Siuo metu mergyte viduriuoja jau 3 savaite ( rudai po nakties ir zaliai dienos metu ). Pradzioja maneme, kad tai virusas nes pati kosejau, po to slogavau ir galop mergyte pradejo sluoguoti nuo manes, taciau man praejo per kelias dienas, mergytei sloga tesesi apie savaite, taciau viskas baigesi isskyrus jos viduriavimas. Sunerimau kodel taip ilgai nepraeina. Dabar pradejom duoti geruju bakteriju ir lauksim pagerejimo, todel manau itraukti papildomo maisto butu nelaikas. Kaip manote Jus? Ir ka manote del sio uzsitesusio viduriavimo? ( Maitinu tik savo pienuku ). Viena gyditoja patare virti ryziu klijuka ir pradeti duot po sauksteli? Kita gyditoja patare isvirti miskinio sidabrazoles saknies arbatos ir duoti po sausteli 4 kartus. Ka Jus manote ir ka patartumete? Priedo to dar labai isgazdino, kad tai rimta o mes per ilgai laukeme Taciau mergyte puikios formos, linksma, miega 12 -13 valandu nakties metu tik prabunda uzvalgyt Nakti neviduriuoja, tik diena kai prabunda ir prasideda.

Iš seno ryžiai laikomi vidurius kietinančiomis kruopomis, taip pat yra panašiu veikimu pasižyminčių žolelių.
Verčiau pamąstykime kodėl visais kitais požiūriais sveika atrodanti mergytė galėtų “viduriuoti” – dažniau ir skystokai tuštintis. Pirmosiomis gyvenimo savaitėmis ir mėnesiais taip paprastai atsitinka, jeigu kūdikio mityboje vyrauja santykinai liesenis ir saldesnis pirminis pienas. Taip būna, kai vieno maitinimo metu, kūdikis, dar neišžindęs vienos krūties, perkeliamas prie antrosios. Žiūrėkite PILVO DIEGLIAI, knygoje, p.223-226. Ten rasite ir patarimus ką daryti.

4. Pradejus damaitinti po sauksteli, po kiek ml didinti ? Ir kelis kartus per diena? Kokia turetu buti ta didinimo skale?

Pripratintam valgyti įvairių daržovių košę kūdikiui, septinto mėnesio gale, jos porcija bus vidutiniškai apie 150 ml. Maždaug tokią ir pasieksite kasdien porciją didindama vienu šaukšteliu, t.y., po 5 ml.

5. Ar po to kai pamaitinu savo pienuku? Nes daug kur raso kad pries. Taciau musu mergyte yra megeja daugiau valgyti nakies metu, o diena maziau ir ilgesniais tarpais, Ar taip buna ar tai normalu? Todel bijau kad jei diena pripildysiu skranduka papildomu maistu ji dar maziau nores mano pienuko. Kaip Jus manote? Ka patartumet.

Būtent motinos pienas iki pat pirmųjų metų pabaigos turi išlikti pagrindiniu kūdikio maistu. Taigi ir būtent dėl tos Jūsų išsakytos ir PSO suprantamos baimės, kad tik papildomas maistas (košės) nenuviliotų kūdikio nuo pagrindinio maisto (MP), kūdikį rekomenduojama pirma pažindyti, o paskui duoti papildomo maisto …

6.Del papildomu skysciu, kada reiktu pradeti duoti ir po kiek? Ar mano pienuko neuztenka? Taip pat skaiciau kad duodant mesyte nereiktu duoti mamos pieno nei pries nei po nes sumazins gelezies pasisavinima, geriau guoti arbateles, ar tai tiesa?
Be ramuneliu arbatos kokios arbatos dar tinka?

Geriausias gėrimas kūdikiui (ir visiems mums) yra švarus vanduo. Jo poreikis priklauso nuo košės tirštumo. Pradžioje, kol kūdikis gauna tik vieną kitą šaukštelį skystokos tyrelės, ir atsigėrimui pakaks vieno kito gurkšnelio šilto vandenuko. Tam, kad jis nuplautų košelės liekanas iš burnos ir stemplės. Vėliau vandenuko leisite atsigerti tiek, kiek jis norės, o pasiūlykite ne mažiau, negu buvo to maitinimo metu suvalgyto tiršto maisto tūris.

7. Ar galima duoti gerti is puoduko su snapeliu skirto kudykiams nuo 6 men ? Ar galima duoti ir mamos piena is tokio puoduko? Nes tenka dirbti keles dienas per savaite, todel iki siol pamaitindavo vyras is buteliuko, nes is puodelio ar saukstelio butu per sudetinga jam Taciau dabar gal galetu duoti mano pieneli is tokio puoduko su snapeliu tais kartais kai manes nera. Kaip Jus patartumete?

Tokie puodukai yra prekė, neturinti jokios kitos prasmės, išskyrus komercinę naudą juos gaminantiems ir parduodantiems. Dar nesėdinčiam tik žindomam kūdikiui, jos nereikia, o nežindomi kūdikiai paprastai maitinami iš buteliuko per čiulptuką. Sėdintys kūdikiai jau gali mokytis gerti iš normalaus puoduko/stiklinės.

8. Na ir dar vienas klausimas. Jus knygoje patariate pradeti nuo darzoviu. Mes taip ir ketinome daryti. Taciau viena gyditoja sako, kad dabar ne metas pradeti nuo darzoviu, nes ju svieziu nera, todel geriau nuo kruopu? Kaip Jus manote? Bet juk svieziu darzoviu dar nebus kelis menesius, tai vaikas negali taip ir likti ju neragaves iki 9 menesiu ???

Na, jeigu ta gydytoja turi ar žino iš kur gauti ,,šviežių kruopų” ar bent žino kas tai yra, ypač žiemą, man irgi būtų įdomu… 😉

1:51 am
vasario 17, 2011


Asta

Narys

įrašai29

Labai aciu uz atsakymus! Laugh

 

11:05 am
balandžio 9, 2011


Mamulė Mū

Vilnius

Narys

įrašai290

Dėl to mamyčių taip bijomo geležies trūkumo, tai aš asmeniškai (nesu gydytoja nei žindymo specialistė, turėkite tą omenyje prieš pasinaudodami mano patarimais), manyčiau, kad taip nerimauti nevertėtų – taip, apie pusę metų ima baiginėtis jos atsargos, o mamos piene jos mažiau nei mėsoje, ar juolab daržovėse, nuo kurių rekomenduojama pradėti. Visgi reikia turėti omeny, kad iš motinos pieno ji yra geriau įsisavinama, taigi pačiai mamai pasirūpinus pilnaverte mityba (pvz., tuoj pasirodys dilgėlės, kodėl jomis nepraturtinus pusrytinių omlečiukų, salotų, blynelių įdarų, ir pan.) viskas turėtų būti gerai (labai nerimaujant visada galima paprašyti pediatro kraujo tyrimų). Tikrai neagituoju smarkiai atidėlioti primaitinimo, tačiau, man regis, pernelyg ankstyvas to darymas gali atnešti daug daugiau žalos nei naudos (apie ją rašo ir gydytojas: virškinimo sutrikimai, alergijų tikimybė, užspringimas ir pan.). Kalbu ypatingai apie pirmąjį – jautrųjį pusmetį.

Pradedant primaitinti papildomu maistu, kaip ir žindant ar stebint vaiko raidą, mano giliu įsitikinimu, ir vėliau verta vadovautis ne tik kalendoriumi, bet ir individualia vaiko branda, ty., tą pradžią mums turėtų padiktuoti ne močiutė ar senokai savo kvalifikacijos tobulinimu užsiėmusi kokia nors vaikų gydytoja (su visa pagarba specialistams), o pati prigimtis: jei vaikas dar nesėdi neprilaikomas (tai atsitinka 5 – 7 – tą mėnesiais) ir neturi nei vieno dantuko vargu ar šeši tą dieną suėję mėnesiai būtinai turi ir būti papildomo maisto davimo diena. Tai svarbus, naujas etapas, bet tegul jo pradžios motyvas būna ne mamos nekantrumas, o vaiko siunčiami pasirengimo ženklai: be minėto gebėjimo sėdėti neprilaikomam, gausaus seilėjimosi (seilėse esantys enzimai padės virškinimui), bent vieno dantuko, jūsų kramtymo judesių mėgdžiojimo, išsižiojimo, o ne nusisukimo kai priartinate šaukštuką ir pan. Jei pažindžius pienuku vaikelis atrodo nepatenkintas, sutrumpėja intervalai tarp maitinimų ir kelios dažnesnio maitinimo dienos situacijos nepakeičia, tai irgi gali būti ženklas, jog jau galima bandyti pradėti.

Būkime išmintingos ir lanksčios. Vaikai mūsų mokytojai, išgirskime juos. Arba jei dar tiksliau – šalia gerbiamo mokslo, išgirskime ir juos. Vidurio kelias – visada teisingiausias.

7:50 pm
balandžio 9, 2011


Asta

Narys

įrašai29

Aciu jums uz issakyta nuomone!

Nors sia tema rasiau pries 2 menesius, bet iki siol tai gan aktualus ir sunkus klausimas mums.

Mergytei 7.5 men. Primaitinima pradejau nuo 6 men, neatideliojau kaip ir patare gyditojas ir PSO. Taciau iki siol tai mums sekasi labai sunkiai :(Daug domejausi siuo klausimu, bet realybeje viskas daug sudetingiau. Mergaite valgo labai nenorei ir visas 1.5 men. toks pat 🙁

Pradejom nuo vienos darzoves, pratinau kelias dienas, tada pridedavau kita ir taip po truputi didinau darzoviu ivairove. Nuo septinto men. itraukem mesyte. Kieki  kosytes didinau taip pat po truputi. 

Siuo metu padarau 90 ml porcija du kartus per diena ( per pietus ir vakare ), bet kaip bandom pamaitinti ji tiesiog suciaupia lupas ir stumia liezuviu, neisileidzia i burnyte 🙁 Kai siaip ne taip ikisu sauksteli su darzoviu kosyte isspjauti neisspjauna. Visas maitinimas uztrunka valanda ar ilgiau, su didelem pastangom mano ir kitu seimos nariu, bandymu nukreipti demesi, linksminti ir. t.t Gal ir skambes juokingai, gal ir atsiras nuomoniu kad bereikolo taip darau, kam kisu jei vaikas nenori, bet argi gali mama palikti vaika nevalgiusi??? As negaliu 🙁 Jei jau 7.5 men ir zinau kad peikalingas papildomas maistas, papildomos maisto medziagos. Nors kartais ir apima neviltis, bet juk mamos kantrybe didele 🙂

Savo pienu maitinu kaip ir iki siol, nei daugiau nei maziau. Tarp MP ir primaitinimu yra valandu tarpai. Taip pat pradejus damaitinti atsirado problemos su kietejanciais viduriukais. Papildomu skysciu neisiulom. Dar valgom obuoliuka.

Ir nors mergaite stipri, sedi, atsistoja kai duodi rankas isikibti, taciau dantuko dar neturimia nei vieno!

Per 7 men. priaugom tik 300g. per paskutinia savaite soktelejo dar 400g. ir tai gan nustebino.  Viso sveriam 8.7 kg ( gimem 3.6 )

 

 

Gal kas nors galetumete patarti ar pasidalinti savo patirtimi.  Labai noreciau ir gyditojo nuomone isgirsti!!!

9:04 pm
balandžio 9, 2011


Mamulė Mū

Vilnius

Narys

įrašai290

Tiesiog pora padrąsinimo žodelių, kol kompetetingesnę gydytojo nuomonę išgirsit: patikėkit -  tas, kas atras priemonę, kaip galima priversti vaiką valgyti, kai jis to nenori, gaus Nobelio premiją. Jūsų pareiga yra pasiūlyti, o jūsų atžalos – rinktis, ar tą pasiūlymą priimti. Prie pilno šaldytuvo (ar krūtų) dar nei vienas vaikas badu nėra miręs. O štai neigiamos asociacijos su maistu, jei matys besinervinančią, ar neduokdie, prievartą naudojančią mamą, gali pridaryti labai rimtų bėdų ateityje. Viską, atrodo, darote gerai – ir toliau siūlykite įvairų maistelį, duokite laiko mažylei priprasti prie naujų skonių. Aš tik gal atsisakyčiau linksminimų ir dėmesio nukreipinėjimų – vėliau vaikas gali imti jumis manipuliuoti, išsiugdyti blogus maitinimosi įpročius. Atsipalaiduokite, nesureikšminkite maitinimosi taip smarkiai. Jūs niekam neprivalote įrodinėti, kad esate gera mama. Svorio mažylė juk priauga, nebeturi jis didėti taip smarkiai, kaip pirmąjį pusmetį, po kilogramą kas mėnesį ar pan. Ji juk jau ir juda daugiau, daugiau išeikvoja kalorijų.

Jei jus dar labiau nuramintų mano pažįstamos mamos patirtis – galiu pasakyti, jog jos mergaitė griežtai ką nors kito nei mamos pienas atsisakydavo į burną imti net iki devintojo mėnesio. Tai kainavo daug nervų mamai, bet vaiko raidos sėkmei įtakos neturėjo visiškai jokios. Saugokite savo ramybę, pasimokę iš mūsų klaidų, pasitikėkite savo vaiko instinktais, o jei vistiek per sunku – paprašykite pediatro papildomų tyrimų, įsitikinimui, jog jums tikrai viskas gerai. Sėkmės dar kartą!

1:52 am
balandžio 10, 2011


Kazimieras Vitkauskas

Administravimas

įrašai921

Pranešimas redaguotas 10:57 pm – balandžio 9, 2011 Kazimieras Vitkauskas


Miela Mamule Mu,

ne ne ne, tik tegu neatiduoda premijos už privertimą valgyti! Nes tuomet ne tik Jūs, bet ir aš jos negausiu Embarassed

Miela Asta,

susigėdęs privalau prisipažinti, jog ir mūsų trečiasis vaikas – dukrelė – irgi iki devynių mėnesių į burną neįsileisdavo nieko kito, tik savo mamytę. Nors ir dantukų jau turėjo. Užaugo aukšta, daili ir protinga mergina…

Už tai, ką jau nuveikėte pagal mokslu pagrįstas PSO rekomendacijas, esate verta pagyrimo, nes stengėtės dėl savo vaiko. Bet tikriausiai tai padarėte su meile, todėl Nobelio premijos už prievartą mums su Mamule Mu neteks Jums pavydėti Wink Jūsų mergaitė per pirmuosius jos 7,5 mėnesius svorio priaugo idealiai.

Sėkmės ir Laimės Jums ir nuo manęs! Smile

9:57 am
gruodžio 15, 2012


Dorota

Svečias

Sveiki, 

Norėčiau Jūsų patarimo, nes Jūsų knygoje atsakymo neradau (o gal neatidžiai ieškojau?). Ką daryti, jei kūdikis maitinamas tik mamos pienu priauga per daug svorio? Mano sūneliui 8 savaitės. Gimė 4300 g. 56 cm, o šiuo metu sveria 6800 g ir ūgis 61 cm. Anot gydytojos, tai jau per daug ir patarė naktį (valgo 2 kartus) vietoj krūties duoti atsigerti arbatėlės (ramunėlių, melisos arba pankolių apie 150 ml.). Bandėme, bet sūnelis nemoka gerti iš buteliuko ir nieko nepavyko. Tik aš ir mažylis patyrėme daugiau streso nei naudos. Galų gale vėl daviau jam krūtį ir pavalgęs laimingas užmigo. Na aišku ramiai miegoti naktį mums trukdo pilvuko pūtimas (nors ir prieš kiekvieną pavalgymą duodame jam espumisano ir lyg prie krūtes priglaudžiamas teisingai), bet čia jau kitas klausimas.

Taigi norėčiau paklausti kaip mums elgtis, ar tikrai bandyt jam sugirdyti tą arbatą, kad gautų mažiau kalorijų ir priaugtų mažiau svorio (kada tai daryti?Naktį? Bijau, kad vėliau neužmigs.)Nes anot gydytojos, jei tokiu tempu augs svoris, gali vėliau sutrikti motoriką ir pan. Iš anksto dėkui už atsakymą.

3:45 pm
gruodžio 15, 2012


Kazimieras Vitkauskas

Administravimas

įrašai921

Miela Dorota,

Jūs viską darėte gerai. Jūsų sūnaitėlis auga gerai, lyginant su ūgiu, jo svoris neviršija normos. Jokios arbatos jam nereikia. Žindykite vaikelį visada kai jis nori ir kiek nori. 

Žymų Nėra
Atsakyti į įrašą


Atsakyti į įrašą:
Papildomas maistas

Svečio vardas (būtinas):

Svečio el. pašto adresas (būtinas):

PASTABA: Nauji įrašai turės sulaukti administratoriaus patvirtinimo

Šypsenos
Confused Cool Cry Embarassed Frown Kiss Laugh Smile Surprised Wink Yell
Cituoti ir atsakyti

Guest URL (required)

Suskaičiuokite!
Įrašykite
10 + 10
sumą:   
Apie Kūdikių žindymas: teorija, praktika ir patarimai forumą

Forumo Laiko Juosta: Europe/Vilnius

Daugiausiai narių prisijungusių: 58

Šiuo metu prisijungę:
9 Svečiai

Dabartiniai leidimų nustatymai: Topic:
1 Svečias

Forumo statistika:

Grupės:1
Forumai:5
Temos:1233
Įrašai:6892

Narystė:

Narių: 5455
Svečių: 436

1 administratorius

Daugiausiai parašę:

katiara23 – 768
magnolija – 642
Mamulė Mū – 290
Dudi – 108
Prada – 83
Lactivist – 77
kristinacl1 – 71
Brigita – 65
Raimonda28 – 61
k.juste – 59
Megaira – 54
simona_g – 52
Justė – 48
Mamute – 46
lina123 – 44

Administratoriai:Kazimieras Vitkauskas (921 Įrašai)


Be Sociable, Share!
    

    Mūsų draugai: