Diskusijos

Čia galite diskutuoti ir klausti su žindymu susijusiomis temomis. Visi atsakymai dalyvauja Žindymo Patarėjų KONKURSE
Prisijungęs naudotojas: Svečias Prisijungti Užsiregistruoti Nariai
Please consider registering


Pamiršote slaptažodį??

Ieškoti forumuose:


 


Wildcard naudojimas:
*    atitinka ivairaus ilgio raidžių kombinaciją
%    atitinkantys tiksliai vieną raidę

Žymų Nėra
NaudotojasĮrašas

7:47 pm
rugpjūčio 22, 2017


karolina1234

Narys

įrašai10

Laba diena. Labai prašau pagalbos. Mūsų mažylei lygiai mėnuo. Gimė mažulytė, 2,5kg, 41 savaitės. Buvo trumpas liežuvio pasaitėlis, tačiau jį pakirpome tik po savaitės laiko. Iki to laiko maitinau su antspeniais, nes taip pasiūlė akušerė, kad mažiau traumuotų spenelius. Tada po Savaitės laiko atsirado abiejų krūtų uždegimai, vartojau antibiotikus, tačiau maitinau visą tą laiką pati (vienoje krūtyje pientraukiu nusitraukia tik 20ml pienelio, todėl jau dvi savaites pientraukiu bandau atstatyti laktaciją). Mažylei visada būdavo sunku paduoti krūtį, tačiau dedant pastangas įsiūlydavau. Prieš 4 dienas dukrytė visiškai atsisakė krūties: duodant krūtį verkia, apžioja, tačiau netraukia, muistosi, mojuoja kojytėm ir rankytėm, riečiasi. Dėl to pradėjau nusitraukinėti pienelį ir maitinti iš buteliuko. Kasdien prieš kiekvieną maitinimą siūlau krūtį ir toliau, tačiu situacija negerėja, dukrytė nebesižioja. Labai prašau, patarkite ką daryti? Ar ir toliau siūlyti krūtį, ar leisti jai šiek tiek užsimiršti bent vieną dieną ir tada bandyti toliau? Ar yra vilties vėl grįžti prie natūralaus žindymo, ar mažylė jau galėjo priprasti prie buteliuko per tiek laiko? Labai noriu pati maitinti ir labai pergyvenu, kad nebepavyksta…

11:30 pm
rugpjūčio 23, 2017


magnolija

Narys

įrašai642

Sveiki,

Pirmiausia supraskite, kad Jūsų mergytei kliuvo labai sunki pradžia. Gimė, nori valgyti, bet liežuvėlis neleidžia. Bando, stengiasi, o čia dar anstpenius (per kuriuos sunkiau traukti) uždėjo. Pakirpo pasaitėlį – vėl pokytis. Mastitas, antibiotikai – jaučia, kad mamytei negera. Nenuostabu, kad tokiam įvykių sukūry sunku įprasti ir prisitaikyti taisyklingai žįsti. Atsisakymas prieš 4 dienas galėjo būti susijęs su augimo šuoliu. Galiausiai – buteliukas, iš kurio lengva gerti, beveik nereikia vargti, tad nenuostabu, kad dabar savotiškai jo "prašo".

Linkiu nesinervinti, tiesiog apsišarvuoti kantrybe ir pasiryžti sugrįžti prie natūralaus maitinimo. Buteliuką ir visus kitus trikdžius į šoną. Gulatės abi į lovą nuogos (oda prie odos kontaktas būtinai!!!) ir mokinatės žįsti (ir žindyti). Bandot visokias pozas, nešiojimą, sūpavimą, žindymą apsnūdus, išspaudžiat kažkiek pieno ant spenelio, kad susidoėtų. Prieš įduodama krūtį galite leisti pažįsti savo mažąjį pirštelį (pasibandykit pati, kaip giliai reikia įkišti, kad būtų atkartojami žindimo judesiai, o ne čiulpimo), taip patreniruoti liežuvį (pakirpus pasaitėlį tikriausiai davė kažkokių pratimų sąrašą, tai iš principo jie visi tinkami), o kai pajusite stiprius ritmingus judesius – pirštą ištraukiat ir siūlot krūtį.

Jeigu mergytė ir toliau nenoriai žįs ir reikės papildomai primaitinti nutrauktu MP, darykite tą su papildomo primaitinimo sistema (vamzdeliai prisiklijuoja prie spenelių ir jais atiteka MP), maitinimo zondu (nuoroda), švirkštu ar taurele, dar būna buteliukai su šaukšteliu.

Žymų Nėra
Atsakyti į įrašą


Atsakyti į įrašą:
Kudikis atsisako kruties

Svečio vardas (būtinas):

Svečio el. pašto adresas (būtinas):

PASTABA: Nauji įrašai turės sulaukti administratoriaus patvirtinimo

Šypsenos
Confused Cool Cry Embarassed Frown Kiss Laugh Smile Surprised Wink Yell
Cituoti ir atsakyti

Guest URL (required)

Suskaičiuokite!
Įrašykite
6 + 12
sumą:   
Apie Kūdikių žindymas: teorija, praktika ir patarimai forumą

Forumo Laiko Juosta: Europe/Vilnius

Daugiausiai narių prisijungusių: 58

Šiuo metu prisijungę:
12 Svečiai

Dabartiniai leidimų nustatymai: Topic:
1 Svečias

Forumo statistika:

Grupės:1
Forumai:5
Temos:1233
Įrašai:6892

Narystė:

Narių: 5455
Svečių: 436

1 administratorius

Daugiausiai parašę:

katiara23 – 768
magnolija – 642
Mamulė Mū – 290
Dudi – 108
Prada – 83
Lactivist – 77
kristinacl1 – 71
Brigita – 65
Raimonda28 – 61
k.juste – 59
Megaira – 54
simona_g – 52
Justė – 48
Mamute – 46
lina123 – 44

Administratoriai:Kazimieras Vitkauskas (921 Įrašai)


Be Sociable, Share!
    

    Mūsų draugai: