Diskusijos

Čia galite diskutuoti ir klausti su žindymu susijusiomis temomis. Visi atsakymai dalyvauja Žindymo Patarėjų KONKURSE
Prisijungęs naudotojas: Svečias Prisijungti Nariai
Please consider registering


Pamiršote slaptažodį??

Ieškoti forumuose:


 






Wildcard naudojimas:
*    atitinka ivairaus ilgio raidžių kombinaciją
%    atitinkantys tiksliai vieną raidę

Kaip teisingai pradėti primaitinimą nuo pat pradžių

Pridėti naują temą Atsakyti į įrašą
Žymų Nėra
NaudotojasĮrašas

11:44 am
birželio 7, 2013


MamulėMu

Svečias

Laba diena,

norėčiau forumo dalyviams, o galbūt ir gydytojui, jeigu turėtų komentarų, užduoti prevencinį klausimą – bėdos dar neturime, bet bijau, kad neteisingai pasiellgus, turėsime.

 

Mano dukrelei šeši mėn. viena sav. Gimė laiku, normalaus svorio ir ūgio, matinau ir maitinu tik mp, iki penkto mėn. svorio priaugdavo puikiai, mažiausiai septynis šimtus gramų. Suėjus lygiai keturiems mėnesiams, turėjome jau du dantukus. Buteliukų, čiulptuko nemėgsta, nesupranta, ką su jais daryti. Raida gera. Penktą mėnesio proga apsilankius pas gydytoją, sužinojome, kad priaugo tik du šimtus gramų. Žinoma, gydytoja nuramino, kad tai normalu, nes anksčiau nemažai priaugdavo, bet jau galime pabandyti ragauti košių. Na, aš šiuo patarimu pasinaudojau, nes visi literatūroje aprašyti požymiai lyg ir yra, mažylė, kai valgom, kramto iš paskos, graibo makronus iš lėkstės, gerai nulaiko galvą, svorio augimas sulėtėjęs. Kai pradėjau "primaitinti", ji šauktuku, žinoma, labiau domėjosi, kaip daiktu, o košės suvalgydavo vieną – du šaukštelius. Labai į galvą neėmiau ir įkyriai nesiūliau, bet vis duodavau, maniau, kad nors ir nenori labai, tegul mokosi ryti, na, ir ji labai neprieštaraudavo tam, buvo tarsi žaidimas – pabendravimas su mama. Šeštą mėnesį nuėję pas gydytoją, sužinojom, kad svorio priaugo lygiai nulį. Dabar sveria septynis kilogramus du šimtus gramų, tad kol kas normalu. Padarė kraujo tyrimą, visko kol kas užtenka, bet geležies ne per daugiausia. Gydytojos manymu, gana žaisti, laikas pradėti valgyti košeles ( duodavau daržovių tyres, kruopos, vaisių tyreles nesužavėjo, labiausiai patiko morkų tyrė, vieną sykį suvalgė penkis šaukštukus). Na, o ji to daryti nė nesiruošia, jei žaidimo forma įsiūlau daugiau nei du šaukštukus – purškia atgal, nors nuryti tai moka visai neblogai. Tiesiog nenori kito maisto nei mp. Vakar iš vis sučiaupė lūpas ir neįsiūlysi anei šaukštuko, jis jau nebeįdomus. Tad, nusprendžiau leisti pailsėti no primaitinimo kokias dešimt dienų, kad viskas pasimirštų ir pradėti iš naujo.

Aišku, galima sugalvoti daug pateisinimų – per karštą, dantys (nors dabar aktyviai ir nedygsta) ir pan. Bet aš visgi, manau, kad jai nieko nėra, tiesiog, kaip pastebėjau (kadangi lankom mankštas, pakalbu su nemažai mamų) yra tokių vaikų, kurie tol, kol maitinami mamos pienu, nieko daugiau ir nenori. Viskas būtų kaip ir gerai, bet aš vis baiminuosi, kad jai jo bus per mažai, išsivystys mažakraujystė, kuri gan lengvai limpa prie manęs, jau ir dabar keliasi naktį paužkandžiauti kas valandą. Dieną valgo irgi dažnai, jei ištempia dvi valandas, tai kerta lyg visą dieną būtų nevalgius.

Todėl mamų prašau patarimo, kaip elgtis su kūdikiu, kuriam laikas gauti papildomo maisto, bet jis jo nenori. Tiesiog nevalgydinti ir laukti? Siūlyti siūlyti kasdien? Siūlyti žaidimo forma ? o gal kaip tik tai blogai, nes ir priims ne kaip pavalgymą, o kaip žaidimą? Kas susidūrėte ir padarėte klaidų, o gal kaip tik išvengėte jų, galėtumėte ką patarti, kaip pradėti teisingai nuo pradžių?

2:19 pm
birželio 8, 2013


Prada

Narys

įrašai83

sveiki,kiek esu bendravusi ta tema su zindymo konsultantem,tai kiti kudikiai pradeda valgyti papildoma maista nuo 9 men ir nieko cia blogo,kiti ne tik kad nepriauga svorio,bet ir numeta,manau tiesiog stebekit vaika ir pati pamatysit kada jis bus pasiruoses,svarbu kad gauna jusu pieneliSmilekuris yra pagrindas iki metuku,visa kita paragavimaiWink

12:22 pm
birželio 10, 2013


MamulėMu

Svečias

Na, nežinau, man situacija, kai metų sulaukęs vaikas nieko nenori apart mp ir krenta svoris, neatrodo labai normali. Gal jis niekad nenorės?…

11:20 am
birželio 12, 2013


magnolija

Svečias

Sveiki,

 

Mano berniukas tokio paties amžiaus ir elgiasi analogiškai… Nesugalvoju, ką daryti. Bandžiau papildomą maistelį ir per maitinimą, ir prieš maitinimą – jokių rezultatų. Jei kokį būdą atrasit, pasidalinkit, ačiū :)

7:02 pm
birželio 12, 2013


MamulėMu

Svečias

Taip, vis dar labai laukciau patarimu arba gydytojo nuraminimo, kad viskas yra gerai/ kas galetu buti negerai, nes jau visai nebesuprantu savo pupos. Kiekviena syki, kai pasiulau sauksteli tyres ar koses, ji paragavus net nusipurto, i vaistus geriau reaguoja. Bet is mano lekstes viska griebia. As jai leidziu, nes galvoju, kad paragavus ivariu skoniu, gal susigundys mano siulomu maistu. Taip jau prie mano akiu yra ragavusi banana, obuoli, agurka, makaronu, virtos vistienos, zalia (!) svoguna (na, cia jau as neapsiziurejau) ir keisciausiai, kad nieko – jokios atmetimo reakcijos, atsikandus banano, makarona nurijo kuo puikiausiai. Atrodo, kad vaikas nori karbonado, o ne morku tyres :))) O siaip tai neramu, nes svoris tai neauga…

9:53 pm
birželio 12, 2013


Lactivist

Narys

įrašai77

Pranešimas redaguotas 6:55 pm – birželio 12, 2013 Lactivist


Miela MamuleMu,

skaitydama paskutinius jūsų pamąstymus nusišypsojau – kaip puikiai vaikučiai sugeba pasirinkti patys ttarsi parodydami tinkamą kelią mamytėms.

Įžengimas į antrąjį pusmetį dar nereiškia, kad tuojau pat būtina bėgti pirkti šaukštelio ir 'blenderio' tyrių gamybai. MP dar ir antrąjį pusmetį lieka pirmoje – pačioje svarbiausioje vietoje, o 'PRImaitinimas' reikalingas labiau tam, kad vaikutis susipažintų su kitokia maisto struktūra, nes MP maistine verte vertingesnis už bulvę ar morką…

Labai teisingai elgiatės leisdama dukrytei tiesiog pačiai pagriebti iš  lėkštės tai, kas JAI atrodo patrauklu ir tinkama. Tad, kad mažiau save apsunkinti košių/tyrių gamyba, tiesiog pasiūlykite mažylei daržovių, juostelėmis pjaustytų ir virtų garpuodyje (tai vadinama 'baby led weaning'). Tam puikiai tiks morkos juostelės, brokoliai, cukinija, moliūgo juostelės…Vienam 'patiekalui' pakanka dviejų skirtingų daržovių. Ir jokių šaukštelių. Primaitinimui pasiruošęs vaikutis kuo puikiausiai geba koordinuoti judesius, t.y. pirštais paimti, įsidėti į burnytę, kąsti, kramtyti ir nuryti… Tuo tarpu trintos tyrės labai nemaloniai apsivelia burnoje, todėl mažieji ima žiaugčioti, springti ir…vemti.

Dauguma mamyčių baiminasi dėl užspringimo, tačiau atidžiai stebint vaikelį pastebėsit, kadvaikutis (išmokęs kramtyti ir nuryti) puikiai moka susitvarkyti su maistu. Ir būtina prisiminti, kad su niekada nevalia palikti vieno vaikelio su maistu. Mama turi būti šalia kad ir ką bevalgytų mažylis. 

Žinoma toks susipažinimo su maistu būdas gali būti kiek netvarkingesnis, nes vaikutis norės maistą 'pajusti' rankomis, t.y. spausti, trinti ir pnš. Tačiau tuo ir ypatingas 'baby led weaning' – vaikutis šiam procesui 'pajungia' visus receptorius: maistą liečia pirštais, susipažįsta su skirtingomis struktūromis, užuodžia, patiria skirtingus (individualius) skonius. Be to ragaudamas pats vaikutis niekada nepersivalgys (ką nesunku padaryti su tyrėmis: ' dar vieną šaukštelį už tėvelį, kt.'). O ir visa šeima galėsit mėgautis maistu kartu apsėdę stalą (žinoma nepamirštant berti mažiau prieskonių gaminant maistą).

Linkiu smagaus eksperimentavimo ir mėgavimosi maistu. Svoris augs… Jei vaikutis jaučiasi gerai, yra aktyvus ir linksmas, vadinasi jis auga sėkmingai.

 

6:36 pm
rugpjūčio 5, 2013


Irina

Svečias

Sveikos, mielos Lactivist, MamuleMu,

 

skaitau ir matau savąją mažylę prieš akis. Analogiška situacija. :)

Viskas būtų gerai su baby led weaning – bet kaip įduoti mėsytės? Ar taip pat supjausčius juostelėmis?

Kaip duoti paragauti košių? Tiesiog rankomis iš dubenėlio, jei dar šaukščiuku nemoka valgyti pati?

 

Kaip reaguoti į saskelnėse atrastą didžiulį cukinijos gabalą? Ar šparaginės pupelės nesuvirškintus/ (net neapvirškintus) gabaliukus? Ar mažųjų žarnynams nekenkia tokie neįveikiami kasniai?

Pas mus ir gleivių padaugėja, kai šitaip gabalais maistas šalinamas… :(

 

 

 

3:08 pm
vasario 7, 2014


RaimondaD

Narys

įrašai30

Laba diena,

Na man ir primaitinimas dar "mistika"….Papildomą maitinimą įvedžiau apie 5 men.2 sav. Pirmiausiai
sūnų pažindau (kiek jis nori), o po valandos duodu bulvių-morkų-moliūgų košės.
Po 1-2 val. sūnų vėl pažindau. Šiuo
metu (dabar vaikui 6 mėn 1 sav.) jis suvalgo apie 50 ml košės.

  1.  Ar teisingai darau pirmiausiai duodama MP?
  2. Jei
    taip visada darysiu, tai ar suvalgys vaikas visą porciją (tą 100 ar kiek,
    nezinau, priklauso ml)?
  3. Na,
    sakykime, jis jau suvalgys ta pilna porcija koses, tai jau vadinasi vienas
    maitinimas MP bus pakeistas kose?
  4. Kada
    reikia ivesti antra maitinima kose? Ar kai suvalgys jau viena  pilna porcija?
  5. Šiuo
    metu sūnaus viduriai užkieteje, visada verkia kakodamas. Gal morka kietina
    vidurius? O gal tai susije su papildomo maisto ivedimu?
  6. Kokia
    ta „standartine“ pilna porcija mililitrais?

5:12 pm
vasario 7, 2014


magnolija

Narys

įrašai642

Sveiki,

Parašysiu, ką manau ir kaip dariau, nes koks tas "vienintelis teisingas" variantas, taip ir neišsiaiškinau…

Pirmiausia duoti MP yra labai gerai. Iki pirmojo gimtadienio (o kai kuriems vaikams ir ilgiau) – MP išlieka pagrindinis maistas.

Ateis laikas, kai Jūsų vaikui labiau norėsis "normalaus" maisto, tai ir pradės valgyti daugiau. Nesijaudinkit, tikrai neteks dešimtmečio maitinti MP :)

Maitinimas MP bus pakeistas maitinimu koše, kai vaikas suvalgys košės ir nebenorės MP… Šiaip iš patirties pasakysiu, kad kažkuriuo momentu kyla pagunda nebesiūlyti MP, o tiesiog duoti košės ir laukti kito maitinimo. Ir jei jokio irzlumo iš vaiko pusės – tai taip ir sumažėjimas MP davimų.

Laikoma, kad antrą košės porciją reikia pradėti duoti, kai vienu kartu vaikas suvalgo 100-120 ml košės. Aš asmeniškai tiek nelaukiau. Mano vaikui dabar jau daugiau nei metukai, valgom "normalų" maistą keturis kartus. Rytais košės dar ir dabar jis dažnai 100 ml nesuvalgo, manau. Jau seniai nebeskaičiuoju. Vaikas laimingas ir man to užtenka :)

Laikoma, kad jei užkietėja viduriukai su papildomo maisto įvedimu – tai tas papildomas maistas įvestas per anksti arba jo per daug. Aš asmeniškai nemanau, kad padariau tą per anksti, nes buvo matyti visi papildomam maitinimui pasiruošimo požymiai. Ir vis tiek viduriukai užkietėjo. Ir lig šiol dar kieti. Taip, morka kietina. Teoriškai, valgant morkų reikia gerti daug vandens – tada nekietins. Bet Jūsų mažylis gauna MP, kur beveik 90% vandens, tai morka kaip ir neturėtų būti priežastis. Galvokit kažką daryti, bandykit. Esmė ta, kad ilgai besitęsiantis vidurių užkietėjimas (ilgai – tai apie kelis mėnesius ar net pusmetį, dėl kelių savaičių nepanikuokit:)) ištampys Jūsų vaikeliui žarnas ir tai gali sukelt nepatogumų gyvenime.

Priklausomai nuo vaiko, standartinė porcija apie 120-150 ml vidutiniškai. Bet tie skaičiai nieko nereiškia. Jei vaikas norės valgyt daugiau – juk duosit? O jei nebenorės – juk per prievartą nekišit? :) Aš visada gaminu iš akies "nemažai" ir kas lieka – suvalgau pati…

Jei dar turit klausimų ar kažką neaiškiai parašiau – lauksiu žinių :) Laimingai!

1:18 pm
vasario 8, 2014


RaimondaD

Narys

įrašai30

Na as panasiai viska galvojau kaip ir Jus, tik kai neturiu patirties, tai abejoju viskuo. Padrasinote,dekui uz paaiskinima! Beje, morkos nedaviau 2 dienas, tik bulve,moliuga ir kopusta, tai viduriai buvo normalus Smile Na bet negi dabar morkos visai atsisakyti? Jauciu, bent kas antra-trecia diena jos idesiu…..

10:53 pm
vasario 8, 2014


magnolija

Narys

įrašai642

Pradėjus papildomą primaitinimą vaikučio žarnynui reikia prisitaikyti prie naujų iššūkių. Tai jei pastebėjote, kad morka daro blogą įtaką, manau, būtų gerai palaukti kažkiek. Visai atsisakyti tikrai nereikės, bet po dviejų dienų iškart vėl forsuoti gal irgi kiek greitoka?.. Na, matysit, o gal pabandysit ir jau bus viskas tvarkoj :)

10:20 am
vasario 12, 2014


RaimondaD

Narys

įrašai30

Siandien pasvere mazaji, tai svorio nepriauges (dabar 8.9 su rubais). Tai nebezinau vel ka daryti…. Del to noretusi jau kaip ir pakeisti ta viena maitinima…. Ar cia labai bijoti to "nepriaugimo"? Ar rimtai i tai ziureti ir pradeti daugiau koses duoti?

9:25 pm
vasario 12, 2014


magnolija

Narys

įrašai642

Manau, kad pirmiausia rodiklis yra vaiko nuotaika, savijauta, elgesys – jei jis linksmas, žvalus, smalsauja, būdrauja, juokauja, tai turbūt viskas gerai su tuo maisto kiekiu. Bet jei vaikas neatrodo laimingas, o svoris neauga, tada jau greičiausiai gauna neužtektinai košių ar mamos pienelio. Kai mano mažyliui buvo beveik 5 mėnesiai, mes per 3 savaites numetėm 10 gramų. Išsigandau. Bet kai dar po savaitės atėjo laikas svertis pas medikus – vėl buvom aukščiau vidurkio linijos. O Jūs per kokį laikotarpį čia taip nepriaugot svorio?

Jeigu vaikas noriai valgo košę – duokit daugiau. Jei aš būčiau Jūsų vietoj, manau, nerimaučiau kažkiek dėl svorio (kaip kad nerimavau su savo vaiku) ir netgi bandyčiau vieną kartą per dieną duoti košės prieš tai nepažindant. Na, jei jau valgys daugiau košės – tegul valgo, negi gaila :) Bet tuo pačiu stebėkit, jei vėl ims kietėti viduriukai, tai gal vis tik dar nepasiruošęs vaikas košėms ir iš streso jam tas svoris nustojo augti.

4:18 pm
vasario 13, 2014


RaimondaD

Narys

įrašai30

Maniskis nepriaugo svorio per 6 menesi. Siaip jis dabar irzlus, grauzia viska,manau dantys virsuje tuoj kalsis. Bet gal cia tikrai del streso, tik nesusijusio su kosemis, o su kitkuo: pradejom i mankstas ir i zaidimu studija vaikscioti. Tai gal tas turi itakos. Beje, po mankstu jis tapo daug judresnis, anksciau tai toks kindziuilis nejudrus buvo. Be to, ir apetitas antra diena visai sumazejo, nei kosiu, nei pieno normaliai nevalgo. Va siandien zindo 7, 11.30, po to koses 30 ml ir dabar jau 5 val. kaip nieko i burna….

6:36 pm
gegužės 1, 2014


DaivaVa

Svečias

Sveikos mamytės,

Gal galit mane kas paprotinti apie primaitinimą? mažyliui 6mėn ir šią savaitę pradėjom ragauti moliūgą. Apie 12val. duodu sūneliui pienuko, tada einame į virtuvę virti daržovių košės. Kol viską suruošiam būna beveik 13val. Pavalgęs jis nori miegelio, tačiau be pienuko užmigti jis nemoka, todėl ant daržovių košės mes dar pienuko užpilam…nesu tikra ar taip teisinga elgtis? Ar pienukas netrukdys vitaminų įsisavinimui iš daržovių?

Taip pat gal kas galit pasidalinti patarimais, ką duodate vakare savo mažyliams? kažkaip kruopinė košė man nelabai logiškai atrodo, nes juk ji energijos šaltinis, tai sakyčiau labiau tiktų ryte…žinoma, mums iki kruopų dar toli, bet jau reikia dabar išsiaiškinti kas kaip :) 

11:34 pm
gegužės 1, 2014


magnolija

Narys

įrašai642

Pranešimas redaguotas 9:07 pm – gegužės 1, 2014 magnolija


Sveika,

Kiek pamenu, tai karvės pienas stabdo vitaminų ir mikroelementų įsisisavinimą, o mamos lyg ir ne. Be to, juk visur patariama, kad jeigu košė per tiršta, tai maišyti su mamos pienu – nepatarinėtų, manau, arba kaip minimum perspėtų, jeigu tai atsilieptų įsisavinimui?

O šiaip dėl raciono, tai sakyčiau, kad duok tai, ką vaikas noriai valgys :) Bent jau pas mus vakare situacija tokia, kad nors ir likę dar kažkiek laiko iki miegelio, vis tiek jau pavargęs, tai jeigu tik kas – iškart piktukai prasideda. Mano vaikas nuo maždaug 8o mėnesio vakarienei dažniausiai gauna… mėsos! Na, iš dalies čia olandų įtaka, nes jie pietauja vakare (ryte pusryčiai, apie 12 val. priešpiečiai ir vakare apie 18 val. pietūs; aš tai dar papildomai kaip prancūzai esu įvedus 16-16:30 skanumynus). Tai mes kai pradėjom primaitinti nuo vieno karto, jis irgi vakare būdavo :) Nuo sveiko gyvenimo būdą propaguojančių turbūt gaučiau velnių už mėsą prieš miegą, bet vaikas mano patenkintas. Mėsytę labai mėgsta ir košmarų nesapnuoja.

Apskritai mes 6-8ą mėnesį valgėm brokolius, žiedinius kopūstus, avokadą, šparagines pupeles, žirnelius, saldžią bulvę, paprastą bulvę, morkas, cukiniją, vaisių daug (tai gal koks bananas vakarienei tiktų?). Kruopų košes valgėm ir valgom pusryčiams, lyg ir pasiteisina.

Dar keli patarimai iš patirties, knygų ir interneto:

  • jeigu vaikas nenori ragauti kažkokio maisto, neversti ir nesipykti, bandyti kitą kartą, ir dar kitą, ir dar kitą – kažkada pavyks
  • jei kažką jau yra valgęs, bet vėliau atsisako – tegu bent lupytėm prisiliečia, mažą kąsniuką paragauja ir palikti kitam kartui
  • jei viskas vyksta sklandžiai, nuo kokio 9o mėnesio aš asmeniškai siūlyčiau per vieną maitinimą siūlyt kelis "patiekalus" – pvz., truputį mėsytės, truputį brokolio, truputį duonytės ir pan. – kad pamažu pratintųsi prie kelių kursų pietų :)
  • valgyti visiems tik prie stalo – kad vaikas matytų pavyzdį ir vėliau nesugalvotų, kad nori valgyti prie televizoriaus

Mes gan anksti pradėjom gurkšnoti vandenuką, gal nuo kokio 7o mėnesio. Vieni privalumai :) Prasivalo dantukai. Formuojasi vandens gėrimo įpročiai (aš pati asmeniškai užaugau gliukozę pliumpdama, tai dabar man niekaip nesiseka dienos metu vandenį gerti – tinka tik arbatos ir visokie skoniai). Sako neduoti, nes gali mažiau pienuko gerti – na, bent jau mūsų atveju, kaip kalbėjom kitose temose, mažiau būtų geriau :) Mano mama pašiurpo, kad po valgio duodu vandens, kažkodėl jau atrodo, kad nesveika… Pagal mane, pasikartosiu, vieni privalumai :)

10:41 pm
gegužės 2, 2014


jone

Svečias

Dėl vandens, tai po valgio reikia bent pusvalandį palaukt tada gert vandenį ar kitokius skysčius. Iš kart po valgio išgėrus vandens "atskiedžiamos" skrandžio sultys, sunkiau virškinama, daugiau dujų kaupiasi žarnyne ir pan.

Šiaip vanduo pats geriausias papildomas skystis. Mes močiutės patarimais vis paskanindavom pirmajam vaikui, tai dabar iš vis nenori paprasto vandens.

10:57 pm
gegužės 2, 2014


magnolija

Svečias

O tai kaip tada su sriubom yra?..

11:43 am
gegužės 6, 2014


DaivaVa

Svečias

Dėl pieno tai įdomiai iš tikro, nes visur rašo, kad košes galima skeisti pienu arba pieno mišiniu (!!!), tačiau aš gerokai ankščiau, kai dar iki primaitinimo buvo toli, skaičiau straipsnį (anglų kalba), kad pienas stabdo tam tikrų vitaminų ir, berods geležies taip pat, įsisavinimą. Dėl to dabar ir kilo toks klausimas. Galvoju gal reikia pietus truputį paankstinti, kad po košės praeitų dar kokia bent valanda iki pietų miego…

Kalbant apie vandenį, tai tikrai stengsiuosi savo vaikui suformuoti įprotį jį gerti, tik manau neskubėsiu, nes aš kolkas suinteresuoja kad jis daugiau pienuko gertų, kadangi svorio pastaruoju metu vyrukas nedaug priauga (sunku patikėti, juk ir naktį keliasi kelis kartus valgyti), vis ant žimutinės savo grafiko ribos, bijau gaut velnių nuo gydytojos :) na, ir kiek žinau, atsigerti reikia prieš valgį (likus pusvalandžiui ar daugiau iki valgio), o valgio metu ir iškart po jo nereiktų gerti.

Pas mus dar tik žaidimai su košėm, nes vyrukas ragauja viską ką duodu, bet tik po kelis šaukštelius suvalgo ir pradeda pūsti lauk viską, suprask – nebenoriu :) bandžiau duoti banano paragauti, tai neliko labai sužavėtas, o štai sumaišius su avokadu – valgė. Na, bet buvo kita diena, tai gal ir nuotaika kita :) 

Sudėtinga iš tikro su tuo primaitinimu. Atrodo, tereikia duoti ir žiūrėti ką vaikas valgo, tačiau tuo pačiu norisi kad pasiimtų viską kas geriausia iš maisto, kitaip koks tikslas ieškoti kokybiškų šviežių produktų, jeigu iš jų vistiek geriausių dalykų neįsisavins…juokiasi iš manęs vyras dėl tokių "problemų" kūrimo :)

 

11:56 am
gegužės 6, 2014


magnolija

Svečias

Karves pienu arba misiniu skiesti krutimi zindomo vaiko koseles?? Na bent jau gyd. Vitkausko knygoj tai tikrai taip nera parasyta!! Ir apskritai nesiderina su alergologu rekomendcijom iki vieneriu metu pieno neduoti, kad organizmas nesisensibilizuotu…

Labai sutinku, kad primaitinimo pradzia sudetinga, ypac kai kaskart saves klausi, kaip geriau.. Bet galiu nuraminti/paguosti – isivaziuosit :) tik neturekit iliuziju, kad vaikas pries valgi gers vandeni iskart :D

Žymų Nėra
Atsakyti į įrašą


Atsakyti į įrašą:
Kaip teisingai pradėti primaitinimą nuo pat pradžių

Svečio vardas (būtinas):

Svečio el. pašto adresas (būtinas):

PASTABA: Nauji įrašai turės sulaukti administratoriaus patvirtinimo

Šypsenos
Confused Cool Cry Embarassed Frown Kiss Laugh Smile Surprised Wink Yell
Cituoti ir atsakyti

Guest URL (required)

Suskaičiuokite!
Įrašykite
4 + 2
sumą:   




Apie Kūdikių žindymas: teorija, praktika ir patarimai forumą

Forumo Laiko Juosta: Europe/Vilnius

Daugiausiai narių prisijungusių: 1162

Šiuo metu prisijungę:
19 Svečiai

Dabartiniai leidimų nustatymai: Topic:
1 Svečias

Forumo statistika:

Grupės:1
Forumai:5
Temos:1235
Įrašai:6901

Narystė:

Narių: 5347
Svečių: 439

1 administratorius

Daugiausiai parašę:

katiara23 – 768
magnolija – 642
Mamulė Mū – 290
Dudi – 108
Prada – 83
Lactivist – 77
kristinacl1 – 71
Brigita – 65
Raimonda28 – 61
k.juste – 59
Megaira – 54
simona_g – 52
Justė – 48
Mamute – 46
lina123 – 44

Administratoriai:Kazimieras Vitkauskas (922 Įrašai)


Be Sociable, Share!
    

    Mūsų draugai: