Diskusijos

Čia galite diskutuoti ir klausti su žindymu susijusiomis temomis. Visi atsakymai dalyvauja Žindymo Patarėjų KONKURSE
Prisijungęs naudotojas: Svečias Prisijungti Nariai
Please consider registering


Pamiršote slaptažodį??

Ieškoti forumuose:


 






Wildcard naudojimas:
*    atitinka ivairaus ilgio raidžių kombinaciją
%    atitinkantys tiksliai vieną raidę

Žymų Nėra
NaudotojasĮrašas

1:25 pm
gruodžio 28, 2015


Inga

Svečias

Sveiki,

Jusu forumas nuteikia mne labai pozityviai. pries pradedant zindyti buvo kilusios problemos, bet jas iveikeme, dabar jau mums trys menesiukai. vistik maziukas dienos metu prasosi prie kruties labai daznai vos ne kas 40 min. aisku buna ilgesne nezindymo pertraukele pietu miego metu.Naktimis irgi keliames 3 kartus. jeigu nebutu pilnu vystyklu ir geras svorio augimas (1 ir 2men uzaugo po 1,5 kg, koks svorio prieaugis trecia men dar neaisku), buciau jau sunerimusi del pienuko kiekio. 

vistik noriu paklausti jusu nuomones apie knyga sveiko kudikio dienotvarke Gina Ford. ar kas nors vadovavosi ja? ar pasiteisino. 

is anksto aciu.

9:12 am
gruodžio 29, 2015


katiara23

Narys

įrašai768

Sveika. Mano nuomone tokios knygos yra tėvų gerovei, o ne kūdikio. Jokia knyga nesivadovauju auginant. Mums jau 2 metai. Miega savo lovytėje šalia mūsų lovos ir nakti bet kada ateiti leidžiama, žinda kada nori ir kiek nori. :) Taip nuo pat gimimo mes gyvenam. Jokių rėmų, viskam vadovauja pats. Stengiamės tik tuo pačiu metu kasdien valgyti, vakarais irgi tuo pačiu laiku atsigulti į lovą, prieš tai atlikus viską kas įprasta prieš miegą. Tiesiog nematom reikalo vaiką kažkam dresuoti. :) Čia mano asmeninė nuomonė, aišku kiekvienai gali atrodyti kitaip.

10:09 pm
gruodžio 29, 2015


magnolija

Narys

įrašai642

Labas vakaras,

Turiu du vaikus – trejų alergišką berniuką ir visiškai sveiką 4 mėnesių mergaitę. Sūnaus kūdikystė dėl alergijų ir atopinio dermatito buvo ganėtinai problematiška, į kažkokius rėmus ar režimus būtų buvę neįmanoma įsprausti net su virkdymais. Su vyru abudu sutikom, kad leisim vaikui vadovauti, ir kaip bus, taip.

O štai mergytė nė neprašyta turi savo dienotvarkę. Kai vaiko niekas nekamuoja, o jam kasdien nuosekliai parodoma, kokia veiksmų seka eina dienos procesas, palaipsniui pats mažiukas padiktuoja, kokiu metu kas geriausia.

Manau, geriausia, ką Jūs, kaip mama, galite padaryti – pabandyti pastūmėti vaikelį link Jūsų supratimu tinkamos dienotvarkės, parodyti, kad gali būti vienaip ar kitaip. Jei mažylis tą perims – puiku, jei ne – vadinasi, vaikučio poreikiai kitokie. Ir tada jau tik Jums nuspręsti, kas svarbiau: Jūsų patogumas ar mažylio poreikiai.

Beje, dar norėčiau pastebėti, kad dažnai maišomi terminai "režimas/dienotvarkė" ir "rutina". Rutina (t.y., kai tie patys veiksmai nuolat atliekami tokia pat seka diena iš dienos) kūdikiui yra būtina. Režimas – ne.

2:33 pm
sausio 2, 2016


Inga

Svečias

na anaiptol man ta knyga nelabai prie sirdies. man nesunku keltis naktimis pamaitinti savo berniuka.

kaip jau anksciau minejau, turiu problemu su kudikio miegu dienos metu. pirmaji menesi buvo is viso nesusipratimas, arba istisai miegodavo, tekdavo su pientraukiu skatinti pieno gamyba arba miegodavo labai trumpai (apie 20min) visa diena zisdavo. dabar yra siek tiek geriau, susitareme del pietu miegelio (nevisada bet pamiega 2 val.). 

del valgymo: dienomis valgom, kas valanda ar 40min, ar dazniau, niekaip negaliu tuo paciu metu kiekviena diena maitinti. Naktimis budavo du kart atsikeldavo, dabar jau irgi kas dvi valandas, manau kad gal prasidejo augimo suolis, kadangi mums jau trys menesiai. bet dienomis, tai gaunasi vientisas zindymas ir jau du menesiai. nezinau kaip rutina sudaryti, gal galetumet ka patarti.

dienos metu vaikiukas daznai atpyla, kartais ir pavirskinto pienuko, pediatre musu sako, kad persivalgo, bet man taip neatrodo, ar taip gali buti? beje esu atsisakius pieno produktu, kiausiniu, riesutu, pomidoru, arbatu, kadangi berniukas alergiskas. gal glitimo reiktu atsisakyti, bet tada net nezinau kuo maitintis paciai reiktu.

4:39 pm
sausio 2, 2016


katiara23

Narys

įrašai768

Maitintis galima daržovėm, vaisiais, mėsa. Sriubytės, troškiniai. :)

Kai kuriems kūdikiams pirmi 3 mėn būna kaip vienas ilgas augimo šuolis. 

7:21 pm
sausio 2, 2016


Inga

Svečias

Aš pajuokaudama sakau,kad pas mus visi trys mėnesiau augimo šuolis. Nemaniau kad taip įmanoma. Per tris mėn priaugom daugiau  negu dvigubai.baisu kad Dėl didelio svorio nepatartų pradėt primaitinimą. Kažkur skaičiau,jog 7 kg sveriantiems kūdikiams mp nepakanka.

8:33 pm
sausio 2, 2016


katiara23

Narys

įrašai768

Svoris tikrai neturi tam įtakos. :) Vėliau pradeda mažiau priauginėti. Kūdikis užsisako pieno tiek kiek jam reikia, jei reikės daugiau kelias dienas dažniau pasiprašys prie krūties ir atvirkščiai. 

Įdomu net kokio svorio gimėte ir kas mėnesį priaugote?

9:41 pm
sausio 2, 2016


magnolija

Narys

įrašai642

Inga, jeigu Jūsų berniukas alergiškas, tai tikrai nestebina, kad sunku atrasti dienos dėsningumus. Tiesiog jie dar tokie mažyčiai, negali pasakyti, kas negerai… Ant savo paaugusio sūnaus, kuriam vis dar pasireiškia alergijos, man dabar lengviau matyti, kaip vieną dieną gali būti viskas gerai, o kitą – jau nebe. Kol buvo mažas, daug ką nurašydavom dantukams ar mėnuliui, negalvojom, kad alergija gali turėti tokią reikšmingą įtaką. O dabar suprantu, kaip vis tik sunku mano vaikui turėdavo būti, kai prasčiausiomis akimirkomis, kada jam labiausiai manęs reikėdavo, aš būdavau labiausiai pavargus, išsekus ir smarkiausiai stumdavau jį nuo savęs…

Neramumas gali būti susijęs su alergija. Dažnas žindimas taip pat. Ir atpylinėjimai. Alergijos požymių be galo daug (beje, kaips tuštinasi mažylis?). Jeigu dažnai atpila, spėčiau, kad Jūsų racione vis dar yra alergizuojančių produktų. Geras dalykas tas – kad svoris puikiai auga – vadinasi, alerginės reakcijos bent jau kol kas nepažeidė virškinimo sistemos (matyt, tam turi įtakos ir tai, kad vengiate labiausiai alergizuojančių dalykų).

Jei būčiau Jūsų vietoj, dėl svorio tikrai nesutikčiau paankstinti primaitinimo, nes gali dar labiau išsibalansuoti kūdikio sistema ir stipriau reikštis alergijos. Taip pat manau, kad retas atvejis, jog trijų mėnesių vaikas vis dar atpylinėja nuo persivalgymo… Nebent dažnai keičiant krūtis persivalgo pirminio saldaus/lieso pienuko.

Beje, kitas dalykas dėl chaotiško žindimo dienomis – gal nepavyksta tinkamai atsirūgti? Žinokit, kad vieno žindymo metu mažyliui gali reikėti net kelis kartus atsirūgti. Kai žįsdamas vaikutis pajunta, kad reikia atsirūgti, pradeda muistytis prie krūties, gali imti virkauti. Kai mamytė pradeda nešioti jį stačią, jis apsiramina, kartais atsirūgsta, kartais šiaip palengvėja. Mamytė gali klaidingai galvoti, kad vaikutis baigė žįsti. O jei mažulis tik apmalšino alkį, po 40 minučių jis vėl gali prašytis žindomas…

10:28 am
sausio 3, 2016


Inga

Svečias

Sveiki,

Svorio dėsningumai būtų tokie: gimusio 2980 g, išvykome iš ligoninės 2770 g, mišinuko negavome. 1 mėn – 4150 g, 2 mėn – 5600 g, dabar 3 mėn ~ 6500 g. 
Dėl atpylimų. Šiandien vėl gausiai atpylėme. Atsirūgti pakeliu kelis kartus maitinant, jeigu pilietis labai nesipriešina. Kartais kai atitraukiu nuo krūties, ot cypimo būna, nepasitenkinimo tada nesulaukiu atsirūgimo. Kai muistosi pakeliu dažniau atsirūgti. 
Žindymas tęsiasi iki tol kol: 1. Pradeda tampyt spenelį ir kai pakeliu ant rankų vaikiukas nesipriešina ir tyrinėja aplinką, šypsosi. 2. Pradeda snausti žysdamas, nors ką tik miegojo. Tuomet irgi nereikalauja krūties.
Esu pastebėjus,kad kartais atpyla dėl susikaupusio oro,tačiau tada atpyla nedaug. Būna atvejų, kad atpyla vos nevemdamas. Dabar kai pagalvoju ar gali alergizuoti bananas? Man pasiūlė jį naudoti vietoj kiaušinių kepiniuose.
Neramus vaikiukas būna jeigu dienos metu nenusnūsta. Kai vakare nepavyksta nuraminti ant krūtinės,į pagalbą ateina tėtis,kad mama nesupyktų. Kartais jam pavyksta nuramint ir užmigdyt, kartais tenka vėl sugrįžti prie krūties.

5:56 pm
sausio 3, 2016


katiara23

Narys

įrašai768

Tikrai nieko baisaus nėra su tuo prieagiu, visiškai normalus. Dėl atpylinėjimų tai stebėkite ką suvalgius atpila. Gal labiau tikėtina jog dėl glitimo ar pieno produktų nei dėl banano.

Žymų Nėra
Atsakyti į įrašą


Atsakyti į įrašą:
sveiko kudikio dienotvarke

Svečio vardas (būtinas):

Svečio el. pašto adresas (būtinas):

PASTABA: Nauji įrašai turės sulaukti administratoriaus patvirtinimo

Šypsenos
Confused Cool Cry Embarassed Frown Kiss Laugh Smile Surprised Wink Yell
Cituoti ir atsakyti

Guest URL (required)

Suskaičiuokite!
Įrašykite
12 + 9
sumą:   




Apie Kūdikių žindymas: teorija, praktika ir patarimai forumą

Forumo Laiko Juosta: Europe/Vilnius

Daugiausiai narių prisijungusių: 1162

Šiuo metu prisijungę:
50 Svečiai

Dabartiniai leidimų nustatymai: Topic:
1 Svečias

Forumo statistika:

Grupės:1
Forumai:5
Temos:1235
Įrašai:6901

Narystė:

Narių: 5347
Svečių: 439

1 administratorius

Daugiausiai parašę:

katiara23 – 768
magnolija – 642
Mamulė Mū – 290
Dudi – 108
Prada – 83
Lactivist – 77
kristinacl1 – 71
Brigita – 65
Raimonda28 – 61
k.juste – 59
Megaira – 54
simona_g – 52
Justė – 48
Mamute – 46
lina123 – 44

Administratoriai:Kazimieras Vitkauskas (922 Įrašai)


Be Sociable, Share!
    

    Mūsų draugai: