Diskusijos

Čia galite diskutuoti ir klausti su žindymu susijusiomis temomis. Visi atsakymai dalyvauja Žindymo Patarėjų KONKURSE
Prisijungęs naudotojas: Svečias Prisijungti Nariai
Please consider registering


Pamiršote slaptažodį??

Ieškoti forumuose:


 






Wildcard naudojimas:
*    atitinka ivairaus ilgio raidžių kombinaciją
%    atitinkantys tiksliai vieną raidę

Žymų Nėra
NaudotojasĮrašas

10:34 am
gruodžio 13, 2013


Ievu

Svečias

Laba diena,

 

Vaikui 6 mėn. Šią savaitę pradėjome valgyti daržovių košes kartą dienoje. Vaikas suvalgo viską, kiek padarau, tad kasdien didinu daržovių kiekį. Po to dar duodu krūtį, ištuština ir ją. Kol kas valgome tik bulvę ir morką. Savaitgalį planuoju įvesti dar vieną daržovę. Daržoves naudojame tik pačių užaugintas.

Klausimas būtų toks: vaikui HB krenta kas mėnesį, preparatų negėrėm jokių. Šiuo metu jis yra 106. Ar būtų verta dėl šios priežasties ankščiau įvesti mėsą į vaiko tyreles? Kokia Jūsų nuomonė?

 

Iš anksto dėkoju už atsakymą.

1:50 pm
gruodžio 13, 2013


Mamulė Mū

Vilnius

Narys

įrašai290

Miela Ievu,

kaip tik netyčia radau įdomų mokslininkų atliktą eksperimentą jūsų klausimu. Aišku, jei netikėsite, jis ir neveiks, bet kol lauksite kitų pasiūlymų, įdomumo dėlei pamėginti galite. Jis labai smagus ir nieko nekainuojantis ir šiaip. 

Taigi buvo nustatyta, jog šalia visų kitų teigiamų poveikių žmogaus organizmui, apkabinimai bent keturis kartus per dieną, keičia ir žmogaus kraujo biocheminę sudėtį, taigi ir kelia hemoglobino kiekį jame. 

Tikiu, kad bučinukų ir pasimylavimų jūsų dienoje, šalia tyrelių, pienelio, sauskelnių, miegelių ir pasivaikščiojimų yra gausu ir šiaip, tai pabandykite į " meniu" įtraukti ir šiuos : " meškino" apsikabinimus- į glėbį ir stipriai stipriai :)))

Paeksperimentuokite, įdomu labai ir man ;)

Gražaus švenčių laukimo

1:53 pm
gruodžio 13, 2013


Mamulė Mū

Vilnius

Narys

įrašai290

P. S. Ką tik paskaičiau gydytojo atsakymą ( tik apie penkių mėn. kūdikio atvejį), jog gerai augančiam žindomam kūdikiui 108 hemoglobino skaičiukai yra normalu, o 106 juk dar ne taip ir daug mažiau ;)

12:03 pm
gruodžio 14, 2013


Mamulė Mū

Vilnius

Narys

įrašai290

P.P.S. Ką tik dar pastebėjau ir mamos Raimondos D įdėtą lentelę hemoglobino temoje, tai pagal ją viskas tikrai pas jus labai dar net neblogai. Ten matosi, jog kaip ir antrą, trečią mėnesiais, taip ir penktą, šeštą, septintą, tas hemoglobinas būna taip gan ženkliai pakritęs ( matyt dėl spartaus augimo, vystymosi, o jūs, juk tįstate ir tvirtėjate, kas mėn., palyginus su kitais kūdikėliais, kurių mamos čia rašo nerimaudamos, tikrai šauniai), taigi net ir iki 101 puikiai telpate į visas normas. Vėliau, jau nuo aštunto, reikėtų tikėtis mažiausia 105 (taigi, jei nei kiek net nepakils iki tol, vistiek viskas gerai bus dar), vėliau dar šiek tiek daugiau ir taip su laiku viskas savaime turėtų susidėlioti. Pati svarbiausia žiūrėkit, kad energijos gyvybinės turėtumėt: skaniai maitintumėtės, pajudėtumėte gryname ore, pabūtumėte gamtoje, džiaugsmo gyvenimu nepritrūktumėte- tai svarbiausi kraujo ir šiaip bendros sveikatos ir gerovės kokybės užtikrintojai ( nes vien geležies pakankamas kiekis maiste ar iš papildų, dar negarantuoja gero jos įsisavinimo).

Prisiminkite, jog gamta rūpinasi jūsų kūdikėliu taip gerai, kad tos geležies jam parūpins bet kokia kaina, net jei teks truputį apvogti jus pačią. Taigi dabar ties tuo ir telkitės- meile ir rūpesčiu sau

4:05 pm
gruodžio 14, 2013


Ievu

Svečias

Skaitau ir šypsausi :) ačiū už pozityvumą, palaikymą ir žinoma nepatingėjimą parašyti :)

 

Tuo pačiu apie primaitinimą dar norėčiau paklausti: jeigu mano sūnelis suvalgo 120 gr daržovių tyrės, dar po to atsigeria pienuko, ar nereiktų jau įvesti dar vieno primaitinimo, pvz vaisių tyrės arba kruopų? Iš tiesų, kiek tų daržovių padarau, tiek suvalgo :) kokia maksimali norma jų turėtų būti ir ar verta iš karto po to siūlyti krūtį ar kiek palaukti geriau? Kažkaip kėblokai kol kas atrodo tas primaitinimas :)

 

Ačiū :)

6:06 pm
gruodžio 14, 2013


Mamulė Mū

Vilnius

Narys

įrašai290

žinokit, kadangi man irgi keblokai tas primaitinimas atrodė ir antrą vaikelį augindama jau turėjau pakankamai drąsos elgtis savo nuožiūra, tai aš jums gal ir ne pats geriausias patarėjas būsiu: man žinokit mistika tie maitinimų skaičiai, meniu ir pan. Pirmą auginau ten kažkaip pagal rekomendacijas, tai jau jų nepamenu, o antrasis, kol skaičiau prie kompiuterio prilipus, gal kas naujo jau dabar siūloma, pats bandelę su grietinėle nuo stalo nusičiupęs kažkaip priropojęs, prisimaitino :) Tai ir mečiau tą reikalą :) Šiaip kadangi kūdikių tyrelėm jokiom labai, ne taip kaip jūsiškis nesidomėjo, tai ir iki metų beveik nieko ir nebekišau, vis pasiūlydavau karts nuo karto, bet šiaip iki metų praktiškai pienuku pagrinde gyvas buvo, o paskui jau viską nuo bendro stalo ėmė dorot ( na mes dažniausia iki šiol visokius troškinius gaminamės,  su daržovėm, ankštiniais, mėsyte karts nuo karto, nes tiesiog taip mėgstam, tai ir jam tiko, patiko). Žodžiu taip netradiciškai visai, bet buvo sveikas, tyrimai geri, dabar irgi viską puikiai valgo, ir alyvuoges, ir krevetes :))) Bet jam jau treji. 

Tai žinokit, jūsų vietoj, tiesiog irgi žiūrėčiau pagal vaiką: jeigu noriai valgo ir atrodo, kad dar norėtų, tai gal ir duokit (daugiau bėdų būna, kai mamos būtinai siekia atitikt visas primaitinimo rekomendacijas ir ten su tais šaukšteliais ir atrakcijom ir save, ir vaiką kamuoja: tada va ir sakau, nu ir nekiškit, ir pienu puikiai gyvas sveikas bus, va mum nieko neatsitiko, ir atėjo laikas, kada pradėjo norėt, tada, kada atėjo, kad ir virš metų tik, o siaube! :). 

Svarbiausia to pienelio labai nenumažint, jei ir dar kartą duosit, irgi pasiūlykit ir prieš, ir po: tegu renkasi ponukas, ar gers, ar spjaus. Kas gi jums geriau už jį pasakys, kaip čia dabar jį reiktų maitint, kad tokia individualybė, toks unikalumas, vienintelis pasaulyje būtent toks žmogutis, sėkmingai vystytųsi ;)

Na ir tie naktiniai visi smaguriavimai tegu kaip nors jau lieka. Vargelis mamai, bet vaikiukui žinokit, tai labai labai naudinga: ir tai virškinimo sistemos sveikatai, jei dieną daugiau maistelio kito pavalgys, kad sklandžiai šalintųsi ir tt, ir visam kitam. Žodžiu, čia jau leiskit jam ponuku pabūt ir duot visko, ko norisi. Mityba jau tokia sritis, kur labai labai svarbu žmogaus poreikius visus patenkint. Aš net su savo šešiamečiu tą taikau: mokomės kai kur ir nusileist, ir savo poziciją apgint, ir kompromisą šeimos labui rast. Bet dėl mitybos tai stengiuosi, kiek įmanoma jo kūno norus gerbt, jei jie tikri( o kūdikio organizmu dar galit šimtu procentų pasikliaut ir turit tą daryt) ir ten jau truputį pašokinėt, kad bent kartą per dieną, būtent to, ko nori gautų ( nes kitus kartus dar reikia ir į mamos organizmą, brolio, tėčio, ir dar senelių kartais,atsižvelgt :) Va toks tas mūsų mamų ir darbelis menkai kūrybingas ir visai nesudėtingas :)) Bet įmanoma viskas! 

sėkmės jums kulinariniuose ieškojimuose!

Žymų Nėra
Atsakyti į įrašą


Atsakyti į įrašą:
Primaitinimas tyrelėmis

Svečio vardas (būtinas):

Svečio el. pašto adresas (būtinas):

PASTABA: Nauji įrašai turės sulaukti administratoriaus patvirtinimo

Šypsenos
Confused Cool Cry Embarassed Frown Kiss Laugh Smile Surprised Wink Yell
Cituoti ir atsakyti

Guest URL (required)

Suskaičiuokite!
Įrašykite
8 + 6
sumą:   




Apie Kūdikių žindymas: teorija, praktika ir patarimai forumą

Forumo Laiko Juosta: Europe/Vilnius

Daugiausiai narių prisijungusių: 1162

Šiuo metu prisijungę:
6 Svečiai

Dabartiniai leidimų nustatymai: Topic:
1 Svečias

Forumo statistika:

Grupės:1
Forumai:5
Temos:1235
Įrašai:6901

Narystė:

Narių: 5347
Svečių: 439

1 administratorius

Daugiausiai parašę:

katiara23 – 768
magnolija – 642
Mamulė Mū – 290
Dudi – 108
Prada – 83
Lactivist – 77
kristinacl1 – 71
Brigita – 65
Raimonda28 – 61
k.juste – 59
Megaira – 54
simona_g – 52
Justė – 48
Mamute – 46
lina123 – 44

Administratoriai:Kazimieras Vitkauskas (922 Įrašai)


Be Sociable, Share!
    

    Mūsų draugai: