Diskusijos

Čia galite diskutuoti ir klausti su žindymu susijusiomis temomis. Visi atsakymai dalyvauja Žindymo Patarėjų KONKURSE
Prisijungęs naudotojas: Svečias Prisijungti Užsiregistruoti Nariai
Please consider registering


Pamiršote slaptažodį??

Ieškoti forumuose:


 


Wildcard naudojimas:
*    atitinka ivairaus ilgio raidžių kombinaciją
%    atitinkantys tiksliai vieną raidę

Žymų Nėra
NaudotojasĮrašas

8:51 pm
sausio 2, 2018


Gabrielė

Svečias

Prašau padėkit… Esu neviltyje, bijau palūžti… Žindymas nėra toks, apie kokį svajojau. Planavau žindyti minimum iki metų, bet jau nebežinau, ką daryti… Mano berniukui 3 mėn. ir 2 savaitės (svoris auga gerai, per 3 mėn. beveik +3 kg). Tiesiogine ta žodžio prasme, jis nemyli/nemėgsta mano krūtinės. Išbandžiau jau turbūt viską: visas maitinimo pozas, šokinėjimą ant kamuolio/lovos, white noise, oda prie odos… Jis tiesiog neima krūtinės ir į ją net nežiūri, prilietus spenelį prie jo lūpų verkia… Jeigu guli, suka galvą, jeigu bandai pasiimti į poziciją, kad maitinti sėdom, pradeda spiegti… Valgymas dabar yra toks: pamaitinu po miego, kad būtų mieguistas, tada būdrauja apie porą valandų ir tada turiu jį vėl per ašaras, nešiojant, supant, dainuojant, sakant ššš, brrr garsus užmigdyti ir tada vėl mieguistą pamaitinti sėdint… Labai gaila, nes vaikas yra maitinamas ne pagal poreikį… Alkio ženklus rodo, čiulpia pirštą, čepsi, verkia, dejuoja, inkšti, bet tik bandant duoti papulį – dar labiau verkia, pyksta, nervojas, tada dar labiau nori valgyti… Tikrai nedygsta dantukai, pilvo neskauda, pienligės nėra… Tai tikrai ne augimo šuolis ir ne krūties streikas, nes viskas tęsiasi jau daugiau nei 3 mėnesius! Nuo grįžimo iš ligoninės viskas ir prasidėjo… Augimo šuolius jau turėjom ir tai buvo vienintelės mano laimės dienos, kai papulį ėmė be ašarų ir valgė visą dieną… Naktimis valgo kas 1,5 val., jeigu mieguistas, viskas gerai, jeigu pasikeičiam pampersą ir išsibudina, vėl viskas iš pradžių… Čiulptuką naudojam tik nuo kažkur 1,5 mėnesio ir tik tuo metu, kai reikia nusiraminti ir užmigti prieš valgymą… Ar kada nors bus taip, kad mano krūtinė jam bus nusiraminimas, paguoda, laimė? Toks jausmas, kad kišu jam deglą… Labai nenoriu maitinti mišiniu… Gal bandyti nusitraukti ir maitinti buteliuku (nors irgi nenoriu…)?

12:49 pm
sausio 4, 2018


katiara23

Narys

įrašai768

Sveika. O kaip su liezuvio ir lupos pasaiteliais? Srove stipri nebega is kruties?

4:26 pm
sausio 4, 2018


Gabrielė

Svečias

Su pasaitėliais viskas tvarkoje, apžiojimas geras… Pradžioje srovė buvo didelė, bet dabar jau  atrodo susinormalizavo… Ir kartais net atrodo, kad pradžioje jį erzina, kad nebėga didele srove ir reikia daugiau "padirbėti"…

4:26 pm
sausio 4, 2018


Gabrielė

Svečias

Su pasaitėliais viskas tvarkoje, apžiojimas geras… Pradžioje srovė buvo didelė, bet dabar jau  atrodo susinormalizavo… Ir kartais net atrodo, kad pradžioje jį erzina, kad nebėga didele srove ir reikia daugiau "padirbėti"…

11:23 am
sausio 5, 2018


katiara23

Narys

įrašai768

O dazniau zindyti nebandete? Kol dar nerodo alkio pozymiu? 

Siaip su laiku turetu viskas praeiti. Kaip svoris auga?

3:11 pm
sausio 5, 2018


Gabrielė

Svečias

Kad neišeina… apsnūdusį kai maitinu, pradeda muistytis, pakeliu atsirūgti, atsirūgsta ir viskas, nebeima, nes išsibudina… Aš labai tikiuosi, kad su laiku praeis. O svoris augo taip: 1 mėn. +1,6 kg; 2 mėn. +700g; 3 mėn. +700g

4:51 pm
sausio 5, 2018


katiara23

Narys

įrašai768

Svoris auga puikiai, tad pienuko uztenka. Kantrybes, viskas turetu su laiku susitvarkyti.

11:49 pm
sausio 5, 2018


magnolija

Narys

įrašai642

Sveiki.

Alergijų, netoleravimo, refliukso nėra? Kaip su vitaminu D reikalai? Gimdymas lengvas buvo? Ką veikia, kai nevalgo ir būdrauja? Kaip miega? Pozą, kai vaikutis ant mamos guli, o mama pusiau sėdi (natural breastfeeding arba laid-back position angliškai)? Speneliai normalūs, ne plokšti/įdubę?  O kaip ligoninėj valgė? Jūs kažkokių vaistų/papildų nevartojat? Raumenų tonusas tvarkoj? Krūtis tik vandeniu prausiat, niekuo netepat? Deodorantas, dušo želė gali erzinti. O kai naktį žinda, tai taisyklingai apžioja, Jums neskauda?

1:43 am
sausio 13, 2018


Gabrielė

Svečias

Refliuksą įtarė, bet pakeitus vit. D sumažėjo ir atpylinėjimas… Gimdymas lengvas nebuvo, 24 val. sąrėmiai ir viskas baigėsi extra cp, kai neįsistatė galvytė… Kai būdrauja, žaidžiam su žaisliukais, guli ant pilvuko, keičiamės pampį, "šnekamės"…  Lauke miega  labai gerai, po porą val., namie nelabai ramiai miega, turiu šalia būti… Speneliai normalūs, neįdubę… Naktį tokia poza ir maitinu. Apžioja gerai. Jokių papildų ar vitaminų nevartoju. Krūtis prausiu tik vandeniu, o ir šiaip naudoju tik neutralų bekvapį muilą. Jokiais kremais nesitepu. 

Dabar visiškai nutraukėm čiulptuko davimą… Nujaučiu, kad gal biškį pagerės situacija…

11:16 pm
sausio 15, 2018


magnolija

Narys

įrašai642

O tai po kiek lašiukų duodat dabar vit D? Nuo perdozavimo, šaliai kitų požymių, gali būti padidėjęs irzlumas, neramumas, apetito stoka. Gimdymas irgi galėjo atsiliepti… Arba tiesiog jautrus vaikas. Čia įdomus straipsnis ta tema, teko skaityti mamų, auginančių tokius jautruolius, pasakojimų apie žindymo dienas – kad kiekvienas maitinimas "kaip į karą"… Su laiku paprastai pagerėja, tokia ta paguoda.

Lauke vežimėlyje miega? Nebandėt vietoj visų ašarų nešiojimų dainavimų migdant namie tiesiog vežimėlyje pastumdyti? Apsnūstų, tada bandytumėt žindyti. Migdymas nešioklėj/vaikjuostėj irgi gali pasiteisinti.

Taip pat kadangi naktį paprastai gerai ir dažnai valgo, tai dieną galit kiek rečiau maitinti. Augančio kūdikio ir budrumo fazės ilgėja, kad nebūtų taip, jog sunku užmigdyti, nes tiesiog dar nenori miegoti?..

Dantukai dar nesiruošia dygti?

 

Žymų Nėra
Atsakyti į įrašą


Atsakyti į įrašą:
Nemėgsta krūtinės

Svečio vardas (būtinas):

Svečio el. pašto adresas (būtinas):

PASTABA: Nauji įrašai turės sulaukti administratoriaus patvirtinimo

Šypsenos
Confused Cool Cry Embarassed Frown Kiss Laugh Smile Surprised Wink Yell
Cituoti ir atsakyti

Guest URL (required)

Suskaičiuokite!
Įrašykite
11 + 7
sumą:   
Apie Kūdikių žindymas: teorija, praktika ir patarimai forumą

Forumo Laiko Juosta: Europe/Vilnius

Daugiausiai narių prisijungusių: 58

Šiuo metu prisijungę:
17 Svečiai

Dabartiniai leidimų nustatymai: Topic:
1 Svečias

Forumo statistika:

Grupės:1
Forumai:5
Temos:1233
Įrašai:6892

Narystė:

Narių: 5455
Svečių: 436

1 administratorius

Daugiausiai parašę:

katiara23 – 768
magnolija – 642
Mamulė Mū – 290
Dudi – 108
Prada – 83
Lactivist – 77
kristinacl1 – 71
Brigita – 65
Raimonda28 – 61
k.juste – 59
Megaira – 54
simona_g – 52
Justė – 48
Mamute – 46
lina123 – 44

Administratoriai:Kazimieras Vitkauskas (921 Įrašai)


Be Sociable, Share!
    

    Mūsų draugai: